Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót budowlanych

SPB CONTECH SP. Z O.O.

8 5009 500 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Obowiązki:

  • Koordynacja i nadzór nad pracami ekip własnych oraz podwykonawców.

  • Współpraca z Kierownikiem Budowy oraz przedstawicielami Inwestorów.

  • Bieżąca kontrola zgodności realizacji kontraktów w stosunku do przyjętych harmonogramów oraz założonych budżetów.

  • Nadzór i bieżąca kontrola przestrzegania BHP w miejscach wykonywania prac.

  • Nadzorowanie zgodności realizacji prac z dokumentacją projektową.

Nasze wymagania

  • Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane.

  • Doświadczenie w prowadzeniu robót stanu surowego oraz wykończeniowych: min. 3 lata.

  • Doświadczenie w pełnieniu samodzielnych funkcji w branży budowlanej.

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołami pracowników budowlanych.

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległych pracowników.

  • Bardzo dobra znajomość obsługi arkuszy kalkulacyjnych, np.Excel.

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • Samodzielną oraz ciekawą pracę w przyjaznym środowisku.

  • Stabilność zatrudnienia.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji ciekawych kontraktów.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

  • System premiowy.

  • Pakiet socjalny: prywatną opiekę medyczną.

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon.

O nas

SPB Contech sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem działającym w branży budowlanej. Podstawowym obszarem działalności spółki jest świadczenie kompleksowych usług budowlanych w systemie generalnego wykonawstwa. Zakres działalności firmy obejmuje zarówno realizację nowych obiektów jak i przebudowy oraz modernizacje istniejących. W związku z rozwojem firmy poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Kierownika robót budowlanych.