Oferta pracy

Kierownik robót budowlanych

SPB CONTECH SP. Z O.O.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

SPB Contech sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem działającym w branży budowlanej. Podstawowym obszarem działalności spółki jest świadczenie kompleksowych usług budowlanych w systemie generalnego wykonawstwa. Zakres działalności firmy obejmuje zarówno realizację nowych obiektów jak i przebudowy oraz modernizacje istniejących. W związku z rozwojem firmy poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Kierownika robót budowlanych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane.
  • Doświadczenie w prowadzeniu robót stanu surowego oraz wykończeniowych: min. 3 lata.
  • Uprawnienia budowlane.
  • Niezbędne udokumentowane doświadczenie w pełnieniu samodzielnych stanowisk w branży budowlanej.
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołami pracowników budowlanych.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność obsługi programów wspomagających zarządzanie projektami budowlanymi: Excel, MS Project.

Obowiązki:

  • Koordynacja i nadzór nad pracami ekip własnych oraz podwykonawców.
  • Współpraca z Kierownikiem Budowy oraz przedstawicielami Inwestorów.
  • Bieżące kontrolowanie zgodności realizacji prac w stosunku do harmonogramu oraz założonego budżetu.
  • Nadzór i bieżąca kontrola przestrzegania BHP w miejscu wykonywania prac.
  • Nadzorowanie zgodności wykonania prac z dokumentacją projektową.

Oferujemy:

  • Samodzielną, ciekawą pracę w przyjaznym środowisku.
  • Stabilność zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy