Kierownik Robót Budowlanych

FCA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny za kierowanie budową infrastruktury NN i telekomunikacyjnej na powierzonych odcinkach zgodnie z przyjętym harmonogramem.

  • Twoim zadaniem będzie przygotowanie placu budowy (wykonanie/dostarczenie przedmiarów/obmiarów robót, przygotowanie zamówienia materiałów i usług niezbędnych do wykonania prac).

  • Powierzymy Ci koordynację i nadzór prac na budowie (nadzór nad budżetem prac, planowanie dostaw, kontrolę i rozliczanie materiałów dostarczonych na plac budowy, przestrzeganie przepisów BHP na budowie)

  • Będziesz nadzorował i planował pracę podległych pracowników, w tym sporządzał raporty i plany prowadzonych prac oraz kontrolował jakość wykonywanych robót.

  • Zajmiesz się prowadzeniem dokumentacji odbiorowej, kosztorysami przed i powykonawczymi oraz zadbasz o obieg dokumentów z budowy (protokoły, zgłoszenia).

  • Będziesz współpracował z urzędami administracji państwowej.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wiedzę techniczną, najlepiej kierunkową (Technik, Elektryk), która jest niezbędna do objęcia stanowiska,

  • Posiadasz uprawnienia SEP do 1kV,

  • Masz doświadczenie pracy na podobnym stanowisku w tym w zarządzaniu budową,

  • Jesteś osobą mobilną i dyspozycyjną,

  • Jesteś samodzielny, natomiast potrafisz odnaleźć się w pracy w grupie,

  • Posiadasz doświadczenie zarządzania zespołem,

  • Potrafisz rozwiązywać konflikty pracownicze,

  • Masz analityczny umysł i tworzenie raportów postępów prac Cię nie przeraża,

  • Praca pod presją czasu nie paraliżuje Cię,

  • Znasz przepisy BHP pracy w terenie,

  • Posiadasz prawo jazdy kat.B?

  • Aplikuj do nas

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę bądź umowy b2b.

  • Niezbędny sprzęt (laptop, telefon, samochód służbowy).

  • Zdobywanie doświadczenia przy realizacji ciekawych, wymagających projektach.

  • Dofinansowanie do karty sportowej (multisport).

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (PZU).

  • Ubezpieczenie grupowe (PZU).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

FCA

FCA – integrator, producent i partner w biznesie. Współpracujemy z Klientami na każdym etapie prowadzenia projektu: od analizy i doboru odpowiedniego rozwiązania, poprzez projektowanie, wdrożenie i serwis. Posiadamy własne laboratorium światłowodowe, od ponad 25 lat jesteśmy producentem komponentów światłowodowych. Byliśmy jednym z pierwszych ekspertów w zakresie telekomunikacji optycznej, a obecnie jesteśmy jednym z liderów polskiego rynku światłowodowego

Naszą siłą napędową są innowacje, a naszym celem jest sukces klienta.

Przewiń do profilu firmy