Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót budowlanych - Inżynier budowy

STALOVERS sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa zlecenie
3 0106 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 0106 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV

Legionowa 28

Centrum

Białystok

Twój zakres obowiązków

W firmie STALOVERS zajmujemy się BUDOWĄ DOMÓW I HAL W KONSTRUKCJI STALOWEJ, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK BUDOWY/ROBÓT

Poszukujemy osoby komunikatywnej i zorganizowanej, której zadaniem będzie realizacja, prowadzenie i nadzór nad trwającymi budowami (główne budowy związane z konstrukcjami stalowymi, dachami płaskimi, obudowa płytą warstwową).

Zapewniamy możliwość rozwoju, pewne i regularne wynagrodzenia i dobrą atmosferę.

Jeżeli ogłoszenie jest widoczne to oznacza, że jeszcze nikogo nie zarekrutowaliśmy.

Zapraszamy, dołącz do nas!

Prześlij CV lub napisz kilka zdań o sobie.

Nasze wymagania

  • poszukujemy osoby z uprawnieniami do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń