Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót budowlanych - Inżynier budowy

OPEN MIND sp. z o.o.

umowa o pracę
7 00015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Rynek 1, Góra Świętej Anny (pow. strzelecki)
    Góra Świętej Anny (pow. strzelecki), opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Rynek 1

Góra Świętej Anny (pow. strzelecki)

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie wyznaczonym odcinkiem budowy, nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót pod kątem zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową,

  • odpowiedzialność za realizację robót zgodnie z przyjętą dyscyplina budżetową,

  • organizowanie oraz koordynowanie prac na wyznaczonym zakresie zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem robót,

  • kontrolowanie podwykonawców zgodnie z postanowieniami kontraktu, dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP,

  • prowadzenie dokumentacji budowy, nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - budownictwo,

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń (warunek nie jest konieczny),

  • doświadczenie w realizacji konstrukcji żelbetowych,

  • dobra znajomość programów AutoCad, Excel,

  • dobra umiejętność planowania, organizowania oraz kontroli pracy zespołu,

  • Brak Lęku wysokości (warunek konieczny, nasze konstrukcje mają powyżej 30 m. wysokości)

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + system motywacyjny,

  • praca w stabilnej i rozwijającej się firmie,

  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach inwestycyjnych,

  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon),

  • prywatna opieka medyczna,

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Open Mind jest jedną z niewielu firm w Polsce i na Świecie, która oferuje kompleksowe wykonywanie obiektów budowlanych metodą ślizgową – od projektu do wzniesienia konstrukcji. Nie zamykamy się na nowe rozwiązania technologiczne, na nowe projekty. Działamy w wielu specjalnościach budowlanych. Posiadamy własną pracownię projektową, park maszynowy oraz grupy wykonawcze.

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji w biurze Firmy lub na adres: [email protected], z podaniem w temacie wiadomości stanowiska, na które składana jest aplikacja.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.