Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót Budowlanych / Inżynier Budowy

DEKORATOR SP Z O O

5 00010 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • kosztorysowanie

  • umiejętność organizacji pracy własnej

  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • nadzór nad robotami budowlanymi

  • kontrola harmonogramu robót

  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej

  • sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót

  • rozliczanie robót podwykonawców

  • weryfikacja ofert i zapewnienie terminowych dostaw materiałów budowlanych

Nasze wymagania

  • obsługa komputera oraz znajomość programów: MS Office, Autocad

  • prawo jazdy kat. B.

  • udokumentowane wykształcenie techniczne

Mile widziane

  • uprawnienia budowlane

To oferujemy

  • umowa o pracę / b2b

  • wynagrodzenie od ok. 5000 – 10 000 zł brutto m-c

  • doskonalenie kompetencji przez osoby będące na początku kariery zawodowej

  • możliwość nawiązania długoterminowej współpracy

  • pracę w dynamicznym zespole

„DEKORATOR” Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Zawiszy 12 lok. 98, działa na polskim rynku od 1994 r. jest dynamicznie rozwijającą się spółką, stosującą nowoczesne metody pracy. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji generalnego wykonawstwa i usługami projektowymi wewnątrz budynków. Wykonywane przez nas prace wykończeniowe spełniają światowe standardy jakości, obowiązujące w nowoczesnych technologiach budownictwa. Wykonujemy pełen zakres prac wnętrzarskich wraz z kompleksową instalacją elektryczną i mechaniczną. Dumnie kroczymy do przodu, realizując kolejne cele biznesowe.

Przewiń do profilu firmy