Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót budowlanych - Inżynier budowy

Reconal Sp. z o.o,

5 0008 000 brutto / mies.
  • Krakowska 150, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Krakowska 150

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • obowiązki w zakresie prawidłowej realizacji Umowy, zgodnie z projektem technicznym, harmonogramem oraz przyjętym budżetem i rozwiązaniami

  • kontrola jakości i terminowości robót

  • analiza dokumentacji pod względem ilościowym do zamówień materiałów oraz prac

  • bieżące monitorowanie dostaw ilościowych i jakościowych wbudowywanych materiałów

  • współpraca z Podwykonawcami i dostawcami w odniesieniu do terminów oraz jakości prac

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji Inwestycji w zakresie powierzonych zadań

  • kontrola realizacji prac w odniesieniu do przepisów z zakresu BHP

Nasze wymagania

  • średnie lub wyższe wykształcenie techniczne w zakresie budownictwa

  • wskazane doświadczenie w zakresie montażu elewacji - aczkolwiek nie jest to warunek konieczny

  • Wskazane uprawnienia budowlane - aczkolwiek -nie jest to warunek konieczny

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie cieszącej się zaufaniem klientów i posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w pełnym wymiarze czasowym, na budowach w Rzeszowie i całym kraju

  • pracę w zespole wykwalifikowanej kadry inżynieryjno - technicznej

  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

O nas

Firma zajmuje się montażem konstrukcji aluminiowych fasad na obiektach w Polsce i za granicą . WWW.RECONAL.com