Oferta pracy

Kierownik Robót Budowlanych / Inżynier Budowy

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

W celu wzmocnienia naszego zespołu w obszarach budownictwa ogólnego poszukujemy do pracy:

KIEROWNIK ROBÓT BUDOWLANYCH / INŻYNIER BUDOWY
Zakres obowiązków:
  • Kierowanie całością procesu realizacji budowy.
  • Harmonogramowanie prac oraz nadzór nad terminowością ich wykonania.
  • Kontrola jakości wykonywanych prac.
  • Kontrola i optymalizacja kosztów.
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP.
Oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • 2 letni staż pracy na podobnym stanowisku.
  • Mile widziane uprawnienia budowlane oraz znajomość prawa budowlanego.
  • Umiejętność prowadzenia budów pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym.
  • Dyspozycyjność oraz bardzo dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
  • Atmosferę współpracy i wsparcia ze strony zespołu.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dopłatę do karty Multisport.

Czekamy na Twoje podanie (CV, list motywacyjny) z dopiskiem „kierownik robót / inżynier budowy” pod niżej podany adres:

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.

ul. Szczecińska 11

54-517 Wrocław

e-mail: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy