Kierownik Robót Budowlanych - Kamieniarskich

  • Wojkowice, Katowice, Bytom, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 05.07.2018
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 04.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WKG Spółka z o.o. s.k.

    WKG to dynamicznie rozwijająca się grupa spółek specjalizujących się w wydobyciu, przetwarzaniu i sprzedaży surowców mineralnych.

    Workplace: Bytom (okolice), Katowice (okolice), Wojkowice

    Opis stanowiska:

    • kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych
    • zarządzanie zespołem pracowników
    • przestrzeganie harmonogramu robót
    • bieżąca współpraca i koordynacja z generalnym wykonawcą
    • rozliczanie okresowych przerobów kosztów budów
    • prowadzenie kompleksowej dokumentacji budowy
    • nadzór nad jakością wykonanych robót.
    • udział w tworzeniu ofert na realizację robót budowlanych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe budowlane oraz uprawnienia konstrukcyjno-budowlane
    • prawo jazdy kategorii B
    • doświadczenie w kierowaniu projektami budowlanymi i zarządzaniu pracownikami
    • znajomością pakietu Office.
    • pracowitość, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • doświadczenie w branży kamieniarskiej mile widziane
    • umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy
    • znajomość AUTO CAD

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
    • pracę na pełen etat w młodym i dynamicznym zespole
    • możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego
    • przyjazną atmosferę pracy

    If you are interested, please send your CV via Aplikuj button below.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WKG z siedzibą w Raciszyniezgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest WKG z siedzibą w Raciszynie Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.