Logo Pracuj.pl

Kierownik Robót Budowlanych

ILLUSTRO Doradztwo S.C.O firmie

8 000–14 000
brutto / mies.
  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, firmy budowlanej, realizującej projekty na terenie całej Polski, specjalizującej się w wykonywaniu pokryć dachów na obiektach komercyjnych, halach magazynowych i przemysłowych, poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownik Robót Budowlanych.

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie prac wykonawczych prowadzonych na placu budowy, związanych z montażem warstwy nośnej wraz z poszyciem dachu płaskiego
  • Przygotowanie i kompletowanie dokumentów potrzebnych do sporządzenia wyceny i oferty handlowej, prowadzenie dokumentacji budowy
  • Wykonywanie obmiarów, analiza dokumentacji technicznej
  • Nadzór i kontrola nad jakością i terminowością wykonanych prac oraz nad pracownikami
  • Raportowanie z realizacji robót

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie kierunkowe - budownictwo lub pokrewne
  • Doświadczenie w realizacji prac budowlanych
  • Wysokie zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCAD i pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów delegacyjnych na terenie całej Polski

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży pokryć dachowych
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami

Pracodawca oferuje

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: 8000 – 14000 zł brutto podstawy
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Samochód służbowy
  • Pracę w firmie należącej do lidera w branży budowlanej
  • Długofalową współpraca w strukturach firmy, możliwość rozwoju zawodowego

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie w firmie

4

Podjęcie decyzji

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

Rekrutację prowadzi agencja ILLUSTRO Doradztwo S.C.

To firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, działająca w branży szkoleń, doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem mają pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie rozpatrzona przez pracodawcę. Kandydaci mając kontakt do naszych rekruterów, mogą zawsze zadać pytania odnośnie oferty pracy, jak również otrzymać merytoryczne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Ponadto kandydaci aplikując za naszym pośrednictwem zyskują dostęp do innych ofert pracy, od najlepszych pracodawców.

Zapraszamy!

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Sandra Samsel tel. 574 474 789

Aktualne oferty pracodawcy
KRAZ: 6257

Kierownik Robót Budowlanych, Kielce