Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót Budowlanych

BUDOMALO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • obowiązki Kierownika Robót wynikające z przepisów Prawa Budowlanego

  • planowanie - harmonogramowanie robót i nadzór nad ich realizacją

  • koordynowanie i nadzór prac sił podwykonawców lub sił własnych - organizacja i przekazywanie frontu robót,

  • zapewnienie zasobów niezbędnych do realizacji prac – bieżąca kontraktacja podwykonawców i dostawców

  • kontrola i optymalizacja kosztów robót,

  • organizowanie i uczestniczenie w obiorach i przeglądach robót z Inwestorem,

  • nadzór i bieżąca kontrola jakości i terminowości prac,

  • aktywna współpraca w procesie przygotowania produkcji, analiza otrzymanych ofert i wybór optymalnego kontrahenta,

  • analiza dokumentacji wykonawczej pod względem zasadności przyjętych rozwiązań,

  • wsparcie procesu przygotowania ofert nowych projektów – kalkulacja i weryfikacja wycen,

  • przestrzeganie przepisów BHP oraz egzekwowanie ich przestrzegania na budowie

Nasze wymagania

  • doświadczenie w realizacji obiektów kubaturowych, mieszkaniowych na stanowisku Kierownika Robót Budowlanych / min. 3 lata (doświadczenie przy realizacji obiektów z zakresu rewitalizacji będzie dodatkowym atutem)

  • wykształcenie wyższe budowlane, uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń zgodnych ze specjalizacją

  • znajomość prawa budowlanego i procedur administracyjnych procesu budowlanego

  • umiejętność zarządzania procesem budowlanym,

  • umiejętność identyfikowania ryzyk i szans (technicznych i finansowych) jakie mogą wystąpić na projekcie,

  • dobra organizacja pracy, kreatywność i skuteczność w działaniu,

  • umiejętność kierowania zespołem,

  • znajomość środowiska Windows (Outlook, Excel), MS Project, AutoCad, Norma (mile widziana)

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej, realizującej duże przedsięwzięcia budowlane,

  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego poprzez szkolenia

  • możliwość własnej organizacji pracy zespołu,

  • pracę z ciekawym zespołem ludzi

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny pakiet socjalny.

BUDOMAL

BUDOMAL jest jedną z wiodących firm budowlanych w regionie łódzkim. Już od ponad 17 lat w ramach swojej działalności oferuje usługi związane z montażem i konserwacją wind. Naszymi windami każdego dnia porusza się kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców Łodzi i okolic.

Przewiń do profilu firmy