Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót budowlanych

Hyundai Engineering Poland-Tecnicas Reunidas

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie robotami budowlanymi na budowie

  • dbanie o przestrzeganie zasad BHP na budowie

  • bezpośredni nadzór nad podwykonawcami

  • kontrola terminowości i jakości wykonywanych robót

  • weryfikacja jakościowa i ilościowa wykonywanej pracy podwykonawców

  • weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań

  • kontrola wykonywanych prac pod kątem ich zgodności z dokumentacją wykonawczą

  • sprawdzanie i sporządzanie obmiarów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - kierunek budownictwo

  • min. 4 lata doświadczenia na stanowisku,

  • uprawnieniami do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno – budowlanej

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD

  • bardzo dobra koordynacja pracy podwykonawców na budowie

  • umiejętność komunikacji oraz pracy w międzynarodowym zespole

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku przy realizacji prestiżowego projektu

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia na umowie o pracę

  • Imprezy integracyjne

  • Narzedzia pracy: laptop, telefon

  • Miejsce pracy Płock

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim za pomocą przycisku APLIKUJ.

Konsorcjum firm Hyundai Engineering Poland Sp. z o.o. Tecnicas Reunidas SA Sp. jawna w związku z realizacją projektu budowy kompleksu Olefin III w Płocku poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy