Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik robót budowlanych

CENTRUM ZAOPATRZENIA ENERGETYKI ELTAST sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Centrum Zaopatrzenia Energetyki Eltast to wiodąca w Polsce firma zajmująca się modernizacją oświetlenia ulicznego.

Na swoim koncie mamy już wymienione ponad 300 000 lamp w całej Polsce.

Obecnie realizujemy kilkanaście projektów modernizacyjnych na terenie całego kraju.

OPIS STANOWISKA

  • Kierowanie projektami modernizacji oświetlenia ulicznego
  • Planowanie i koordynacja robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacji technicznej oraz przepisów BHP
  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie robót elektrycznych
  • Znajomość dokumentacji budowy w zakresie umów, dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych
  • Weryfikacja dokumentacji techniczno – kosztorysowej i zastosowanych rozwiązań
  • Tworzenie harmonogramów realizacji robót elektrycznych oraz kontrola wykonanych prac
  • Prowadzenie rozliczeń ilości wykonanych robót
  • Nadzór nad podwykonawcami
  • Uczestnictwo w odbiorze robót od podwykonawców
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów niezbędnych w trakcie realizacji robót
  • Gotowość do częstych podróży służbowych i pracy w delegacji

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne - inżynierskie
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności sieci i instalacji elektrycznych
  • Znajomość przepisów dot. prawa budowlanego, oraz prawa zamówień publicznych
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość programów: MS Projekt, MS Office
  • Doświadczenie w zakresie realizacji sieci elektroenergetycznych i oświetleniowych
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz bardzo dobrej organizacji pracy
  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowanie zadań
  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Zdyscyplinowanie i dokładność wykonywanych czynności
  • Bardzo dobra komunikacja z zespołem

OFERUJEMY

  • Udział w ciekawych projektach
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  •  Atrakcyjne wynagrodzenie i system nagród
  • Niezbędne narzędzia pracy, samochód służbowy, telefon, laptop
  • Dla pracowników zamiejscowych możliwość zakwaterowania

Ogłoszenie archiwalne