Logo Pracuj.pl

Kierownik robót budowlanych

Hyundai Engineering Poland-Tecnicas ReunidasO firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie robotami budowlanymi na budowie
  • dbanie o przestrzeganie zasad BHP na budowie
  • bezpośredni nadzór nad podwykonawcami
  • kontrola terminowości i jakości wykonywanych robót
  • weryfikacja jakościowa i ilościowa wykonywanej pracy podwykonawców
  • weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań
  • kontrola wykonywanych prac pod kątem ich zgodności z dokumentacją wykonawczą
  • sprawdzanie i sporządzanie obmiarów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - kierunek budownictwo
  • min. 4 lata doświadczenia na stanowisku,
  • uprawnieniami do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno – budowlanej
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD
  • bardzo dobra koordynacja pracy podwykonawców na budowie
  • umiejętność komunikacji oraz pracy w międzynarodowym zespole
  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku przy realizacji prestiżowego projektu
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia na umowie o pracę
  • Miejsce pracy Płock

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim za pomocą przycisku APLIKUJ.

Hyundai Engineering Poland-Tecnicas Reunidas

Konsorcjum firm Hyundai Engineering Poland Sp. z o.o. Tecnicas Reunidas SA Sp. jawna w związku z realizacją projektu budowy kompleksu Olefin III w Płocku poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik robót budowlanych, małopolskie