Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót budowlanych

ADAMIETZ sp. z o.o. O firmie

  • Berlin, Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • pełnienie funkcji kierownika robót zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawa budowlanego

  • bieżący nadzór i kontrola procesu realizacji robót zgodnie z umową, projektem technicznym, założonym harmonogramem oraz przyjętym budżetem

  • zarządzanie oraz współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie realizowanych robót, utrzymania reżimów i standardów jakościowych oraz rozliczeń

  • organizacja i bezpośredni nadzór nad pracą podległych zespołów, w szczególności w zakresie: jakości, terminowości, wydajności i bezpieczeństwa realizowanych robót

  • zapewnienie realizacji procesu budowlanego zgodnie z przepisami BHP, inicjowanie działań zapobiegających powstawaniu zagrożeń dla zdrowia i życia podległego personelu

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: budownictwo

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno – budowlanej

  • znajomość prawa budowlanego oraz regulujących proces budowlany norm i przepisów branżowych

  • rozwinięte umiejętności zarządzania procesem budowlanym, koordynowania, delegowania zadań oraz ich egzekwowania

  • doświadczenie zawodowe - w tym na stanowisku Kierownik Robót (obiekty przemysłowe, mieszkaniowe, użyteczności publicznej )

  • sumienność i kreatywność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji, realizującej duże kontrakty w kraju i za granicą

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • możliwość budowania pozycji zawodowej, poszerzania kompetencji i doświadczenia w zespole specjalistów i ekspertów

  • wsparcie ze strony pozostałych współpracowników

ADAMIETZ sp. z o.o.

Firma Adamietz powstała w 1994 roku. Od ponad dwudziestu lat konsekwentnie podnosimy nasze kompetencje w obsłudze inwestycji budowlanych.

Doświadczenie zdobyte na międzynarodowych rynkach pozwala sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Spółka Adamietz to zespół inżynierów oraz szereg specjalistów z wielu dziedzin budownictwa. Kompleksowo obsługujemy inwestycje jako generalny wykonawca. Oferujemy pełen zakres związany z budową, obsługą dokumentacji (projekty, zgody, zezwolenia itd..).

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza.

W aplikacji proszę umieścić aktualną klauzulę, zgodną z RODO.