Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót Budowlanych

SAVI GroupO firmie

umowa o pracę
9 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wołowska 2, Oborniki Śląskie
    Oborniki Śląskie, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

SAVI Group

Wołowska 2

Oborniki Śląskie

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie inwestycji zgodnie z harmonogramem i w ramach założonego budżetu,

  • Nadzór nad jakością robót budowlanych prowadzonych na inwestycjach spółki na terenie całego kraju,

  • Zarządzanie kontraktem oraz rozliczanie kontraktu pod kontem finansowym oraz technicznym zarówno z Inwestorem jak i z Podwykonawcami,

  • Koordynację międzybranżową budowy,

  • Organizowanie i prowadzenie narad koordynacyjnych na budowie z Podwykonawcami i kierownikami branżowymi,

  • Tworzenie i/lub nadzór nad tworzeniem dokumentacji kontraktowej (dokumentacji technicznej i formalnej budowy),

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta podczas realizacji inwestycji oraz w procesie ofertowania,

  • Profesjonalną współpracę z firmami wykonawczymi, dostawcami materiałów i urządzeń,

  • Bieżące raportowanie do zarządu stanu zaawansowania budowy, postępu prac oraz powstałych ewentualnych odchyleń terminowych,

  • Przestrzeganie firmowych procedur wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie (min. 2-3 lata) doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w zakresie kierowania robotami budowlanymi (projektowe uprawnienia mile widziane),

  • Dyspozycyjność do pracy w delegacji (obowiązkowe),

  • Znajomość przepisów BHP i innych przepisów związanych z prawidłową realizacją obiektu budowlanego,

  • Praktyczna znajomość programu AutoCad, MS Office (Word, XL),

  • Umiejętność współpracy w zespole, dobra organizacja pracy oraz zarządzanie swoim czasem i zadaniami,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (płaca podstawowa plus bonus za prowadzenie budowy),

  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon,

  • Możliwość przystąpienia do pakietu opieki medycznej, karty Multisport oraz do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • Możliwość zdobywania wymaganego doświadczenia do uzyskania dodatkowych uprawnień budowlanych.

  • Szukamy pracowników, którym oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę oraz przedsiębiorców prowadzących swoją działalność gospodarczą, z którymi nawiązujemy współpracę na zasadach umowy świadczenia usług (B2B).

SAVI Group

Spółki SAVI Group (Generalny Wykonawca) zapewniają kompleksową obsługę każdego etapu procesu inwestycyjnego projektów budowlanych. W trakcie ponad 15-letniej działalności zrealizowała kilkaset obiektów dla klientów sieciowych, których marki kojarzą się na rynku z prestiżem i zaufaniem.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

Miejsce pracy: plac budowy (praca również w delegacji)

Obszar działania firmy: cała Polska