Oferta pracy

Kierownik Robót Budowlanych

Agrobex sp. z o.o.

Kochanowskiego 7

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja budowy zgodnie z umową i budżetem

  • Nadzór i koordynacja prac budowlanych

  • Dotrzymanie harmonogramu prac, terminowa realizacja oraz rozliczenie i wynik finansowy prowadzonej inwestycji

  • Przestrzeganie zgodności prowadzonych robót z: harmonogramami, prawem budowlanym, dokumentacją techniczną, zasadami wiedzy i sztuki budowlanej, zasadami BHP

  • Kontrola prawidłowości dokumentacji technicznej, kosztorysów, protokołów odbioru i rozliczeń

  • Bezpieczeństwo i higiena pracy, zabezpieczenie p. poż. oraz zapewnienie właściwych warunków socjalnych na placach budów

  • Nadzór i kontrola nad realizowaną budową w zakresie technicznym oraz wdrożenie nowoczesnych technologii w tym procesie

  • Nadzór nad jakością robót

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – magister inżynier budownictwa

  • Posiadanie uprawnień budowlanych w branży konstrukcyjno –budowlanej bez ograniczeń

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym

  • Dobra znajomość MS Office, Auto CAD i programów kosztorysowych

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne

  • Zdolności interpersonalne, umiejętność zarządzania podległym zespołem oraz koordynowania ich pracy

  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Pracę w jednej z największych firm budowlanych w Wielkopolsce z ponad 30letnim doświadczeniem na rynku

  • Umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Szkolenia i możliwość rozwoju

  • Jasno określoną ścieżkę kariery

  • Szeroki pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Agrobex jest firmą z długą tradycją i wysokimi kompetencjami w sektorze budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. Działamy na rynku od 1988 roku, jako deweloper od 1997 roku. Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu. Nasze portfolio jest zróżnicowane, znajdują się w nim zarówno mieszkania z sektora ekonomicznego, jak i ekskluzywne, o najwyższym standardzie. Jesteśmy nowoczesną i stale rozwijającą się firmą. Jednym z filarów silnej pozycji rynkowej firmy jest kadra pracownicza, jesteśmy więc zorientowani na rozwój i podnoszenie kompetencji pracowników oraz pozytywne relacje wewnątrz struktur.

Przewiń do profilu firmy