Ta oferta pracy jest nieaktualna od 105 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Robót Budowlanych

  • Skierniewice, łódzkie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fambud Jerzy Pietrzak sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Skierniewice

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót w zakresie robót konstrukcyjno-budowlanych.
    • Nadzór i koordynacja robót podwykonawców,
    • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej,
    • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.

    OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

    • Uprawnień wykonawczych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej (ewentualnie w trakcie wykonywania stażu na powyższe uprawnienia budowlane)
    • Umiejętności pracy w zespole,
    • Dobrej organizacji pracy,
    • Dyspozycyjności (praca w delegacji),
    • Prawa jazdy kat. B,
    • Mile widziane zamieszkanie w okolicach Skierniewic

    OFERUJEMY:

    • Stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.