Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót budowlanych - specjalność: instalacje elektryczne

RM SOLAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Zimna 3, Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

RM SOLAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zimna 3

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac budowlanych zgodnie z kontraktami

  • nadzór, koordynacja i podział prac na budowie

  • realizacja prac zgodnie z harmonogramem robót (odpowiedzialność za terminową realizację zadań inwestycyjnych)

  • ocena efektywności pracy pracowników budowlanych i firm podwykonawczych

  • rozliczanie pracowników z powierzonej pracy

  • koordynacja prac podwykonawców

  • nadzór i dbałość o powierzony sprzęt

  • monitoring zapotrzebowania i zużycia materiałowego

  • dbałość o całokształt dokumentacji budowlanej

  • realizacja zadań z zakresu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, organizacji budowy i nadzoru nad zgodnością budowy z projektem

  • prowadzenie dokumentacji budowy oraz procedury odbiorowej

  • zgłaszanie inwestorowi zakończenia kolejnych etapów prac i gotowości do odbioru

  • zarządzanie działalnością firmy w zakresie korzystania z urządzeń, maszyn i innych zasobów rzeczowych

Nasze wymagania

  • uprawnienia do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej i w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

  • wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym

  • doświadczenie przy realizacji inwestycji

  • znajomość prawa budowlanego, prawa pracy i przepisów BHP

  • znajomość programów MS Office

  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • system premiowy

  • niezbędne narzędzia pracy

O nas

RM Solar to grupa ludzi, której przyświeca wspólna misja - chcemy edukować poprzez dostarczanie naszym klientom ekologicznych rozwiązań pozwalających na redukcję kosztów za prąd. W naszych projektach stawiamy na rozwój, będąc w stanie dopasować moc i specyfikę pracy do Twoich przyszłych potrzeb. RM Solar proponuje kompleksowe działania związane z podłączeniem instalacji fotowoltaicznej do sieci energetycznej a także z pozyskaniem stosownego wsparcia finansowego.