Oferta pracy

Kierownik Robót Budowlanych SRK

DB Cargo Polska S.A.

  • Sulechów

    Sulechów, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji przetargowej dotyczącej budowy SRK

  • Kierowanie robotami budowlanymi w swojej specjalizacji

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu

  • Znajomość i stosowanie przepisów prawa budowlanego

  • Odpowiedzialność za terminowość i jakość prowadzonych robót budowlanych

  • Prowadzenie dokumentacji budowy

  • Nadzór i koordynacja pracy podwykonawców

  • Udział w odbiorach robót

  • Przestrzeganie przepisów BHP

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata pracy zawodowej na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie wyższe techniczne

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności kolejowej SRK

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Praktyczna znajomość MS Office (głównie Excel)

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra organizacja i umiejętność planowania pracy

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość programu SAP

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy dzień wolny od pracy

  • dofinansowanie do studiów

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

Przewiń do profilu firmy

Spółka w grupie DB Cargo Polska S.A. - Infra Silesia S.A.

oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Dziale Kontraktów Strategicznych.