Oferta pracy

Kierownik Robót Budowlanych

DOM CONSTRUCTION SP. Z O. O.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót na powierzonym zakresie,

  • koordynacja i planowanie prac podwykonawców oraz podległych inżynierów,

  • kontrola jakości realizowanych robót, udział w odbiorach z Inwestorem i podwykonawcami,

  • analiza przyjętych rozwiązań pod kątem ich efektywności i prawidłowości,

  • inicjowanie i wdrażanie rozwiązań zamiennych (optymalizacji),

  • znajdowanie rozwiązywanie problemów technicznych dot. powierzonego odcinka prac,

  • sporządzanie krótkoterminowych harmonogramów realizacji robót i dostaw materiałów,

  • analiza dokumentacji budowlanej i nadzór nad przygotowywaniem dokumentacji powykonawczej,

  • egzekwowanie przestrzegania przepisów i zaleceń BHP na budowie.

Podział czasu pracy
70%

Kontrola prac na budowie

30%

Praca z dokumentacją

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - specjalizacja Budownictwo,

  • ugruntowana wiedza z zakresu budownictwa poparta min. 4 letnim doświadczeniem w pracy na budowie (realizacja projektów mieszkaniowych będzie atutem),

  • dobra znajomość prawa budowlanego,

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi,

  • biegłość w analizie dokumentacji projektowej,

  • umiejętność zarządzania zespołem, organizowania prac i przewidywania,

  • wysokie kompetencje interpersonalne oraz umiejętność współpracy w grupie,

  • odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie,

  • umiejętność obsługi programów MS Office i CAD.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka