Logo Pracuj.pl

Kierownik Robót Budowlanych

DOM CONSTRUCTION SP. Z O. O.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót na powierzonym zakresie,
  • koordynacja i planowanie prac podwykonawców oraz podległych inżynierów,
  • kontrola jakości realizowanych robót, udział w odbiorach z Inwestorem i podwykonawcami,
  • analiza przyjętych rozwiązań pod kątem ich efektywności i prawidłowości,
  • inicjowanie i wdrażanie rozwiązań zamiennych (optymalizacji),
  • znajdowanie rozwiązywanie problemów technicznych dot. powierzonego odcinka prac,
  • sporządzanie krótkoterminowych harmonogramów realizacji robót i dostaw materiałów,
  • analiza dokumentacji budowlanej i nadzór nad przygotowywaniem dokumentacji powykonawczej,
  • egzekwowanie przestrzegania przepisów i zaleceń BHP na budowie.

Podział czasu pracy

70%

Kontrola prac na budowie

30%

Praca z dokumentacją

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - specjalizacja Budownictwo,
  • ugruntowana wiedza z zakresu budownictwa poparta min. 4 letnim doświadczeniem w pracy na budowie (realizacja projektów mieszkaniowych będzie atutem),
  • dobra znajomość prawa budowlanego,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi,
  • biegłość w analizie dokumentacji projektowej,
  • umiejętność zarządzania zespołem, organizowania prac i przewidywania,
  • wysokie kompetencje interpersonalne oraz umiejętność współpracy w grupie,
  • odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie,
  • umiejętność obsługi programów MS Office i CAD.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • wyprawka dla dziecka

Kierownik Robót Budowlanych, Warszawa