Kierownik Robót Budowlanych

Pracuj.pl dla Firm

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący nadzór robót w zakresie: koordynacji robót nadzorowanych Podwykonawców zgodnie z aktualnym harmonogramem, zgodności robót wykonywanych przez Podwykonawców z kontraktową dokumentacją techniczną i uzgodnieniami z Inwestorem. Czynnego uczestnictwa w naradach koordynacyjnych z Podwykonawcami.

  • Wykonywanie powierzonych robót zgodnie z zatwierdzonym projektem budowlanym i wykonawczymi oraz nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników ustalonych zasad i sztuki wykonywania robót.

  • Prowadzenie ewidencji robót wykonywanych przez Podwykonawców i podległych pracowników oraz prowadzenie częściowych i końcowych odbiorów prac przez nich wykonanych.

  • Sporządzanie kart materiałowych wraz z uzyskaniem ich akceptacji, oraz kontrola zgodności cech i parametrów materiałów z zatwierdzonymi kartami i projektami przed ich wbudowaniem.

  • Uczestniczenie w przejęciu i przekazywaniu robót, oraz udział w odbiorach technicznych budów. Sporządzanie dokumentacji powykonawczej.

  • Stosowanie i egzekwowanie zapisów planu BIOZ; instrukcji bezpiecznego wykonywania robót; oceny ryzyka zawodowego oraz innych dokumentów wynikających z obowiązujących przepisów prawa.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowanie kierunki studiów: Budownictwo, Konstrukcje budowlane, Organizacja budowy)

  • Min. 1 rok doświadczenia, jako Kierownik Robót lub 3 lata w roli Kierownika Robót na budowach kubaturowych (generalny wykonawca lub firma podwykonawcza)

  • Posiadanie uprawnień konstrukcyjno-budowlanych

  • Umiejętności negocjacyjne i utrzymywanie relacji z podwykonawcami i dostawcami

  • Gotowość do pracy w delegacji

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Doświadczenie we wszystkich etapach procesu budowalnego

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Umowę o pracę lub Kontrakt B2B,

  • Premię,

  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer oraz telefon),

  • Szkolenia,

  • Codzienne posiłki na budowie,

  • Firmowa odzież BHP.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • PPK

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Naszym klientem jest Erbud S.A. – firma, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu realizuje wiele nie tylko prestiżowych, ale też zaawansowanych technicznie projektów. Erbud S.A. jest największą spółką budowlaną w Polsce niebędącą częścią międzynarodowych holdingów. Firma wykonuje zlecenia także w Niemczech, Belgii, Francji i Holandii.

Przewiń do profilu firmy