Logo Pracuj.pl

Kierownik robót - budownictwo kubaturowe

UNIBEP S.A.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolę jakości i terminowości robót na powierzonym odcinku,
  • Uzupełnianie dokumentacji budowlanej - zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
  • Koordynację i nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami wraz z cyklicznym rozliczaniem terminowości i jakości przydzielonych do wykonania prac,
  • Planowanie oraz weryfikacja wykonanej produkcji w zakresie miesiąca i kwartału,
  • Analizę dokumentacji technicznej oraz sporządzanie przedmiarów oraz obmiarów prac,
  • Rozliczanie ilościowe oraz wartościowe prac podwykonawców na podstawie umów podwykonawczych oraz przedkładanie do zatwierdzenia przygotowanych rozliczeń kierownictwu budowy,
  • Dokonywanie odbiorów robót - zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
  • Prowadzenie racjonalnej gospodarki sprzętowo-materiałowej,
  • Prowadzenie kontroli jakości robót - zgodnie z wewnętrznymi procedurami oraz współpraca z działem Jakości i Technologii Robót,
  • Nadzorowanie spełniania wymogów BHP i Oś na kontrakcie,
  • Weryfikacja dostaw materiałów - jakościowa, ilościowa oraz nadzór nad rozładunkiem i składowaniem,
  • Ścisła współpraca z Działem Obsługi Gwarancyjnej Budów - usuwanie wad,
  • Organizacja /przeprowadzanie instruktarzy BHP / Oś pracownikom / podwykonawcom,
  • Udział w naradach koordynacyjnych,
  • Udział w naradach z podwykonawcami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego budowlanego (min. inżynierskiego),
  • Minimum rocznego doświadczenia na stanowisku Kierownika Robót,
  • Zdolności organizacyjnych i komunikatywności,
  • Znajomości MS Word, MS Excel i AutoCAD,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • Umiejętność harmonogramowania.
  • Posiadania uprawnień budowlanych do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Udział w ciekawych projektach kreujących wizerunek Grupy Unibep
  • Dostarczamy niezbędne narzędzia pracy - komputer, telefon służbowy
  • Pracujemy na narzędziach Microsoft

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa, specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym (obiekty hotelowe, biurowe i handlowo-usługowe). Do prowadzenia działalności deweloperskiej w powyższym obszarze została powołana Unidevelopment S.A. Nasze oddziały realizują również działalność budowlaną w sektorze drogowo-mostowym (Oddział Infrastruktury Unibep S.A. oraz Budrex Sp. z o.o.) oraz produkcyjną skierowaną głównie na rynek skandynawski (Unihouse, Oddział Unibep S.A.).

Kierownik robót - budownictwo kubaturowe, Katowice