Kierownik robót - budowy/branża elektroenergetyczna

  • Szczecin, Gryfice, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 14.01.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 27.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

    Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    Kierownik robót - budowy/branża elektroenergetyczna
    Miejsce pracy: Gryfice, Szczecin
    nr ref.: KBE
    dla swojego Klienta z branży elektroenergetycznej, firmy z 30-letnią tradycją, zajmującego się budową i remontami sieci elektro-energetycznych oraz posiadającego w swoim portfelu zarówno Klientów indywidualnych, jak i przemysłowych.

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja robót zgodnie z zatwierdzonym budżetem i harmonogramem
    • Planowanie, kierowanie i nadzorowanie robót
    • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
    • Zarządzanie organizacją pracy oraz wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych
    • Raportowanie do Zarządu firmy

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
    • Znajomość programów MS Project, Norma, AutoCad lub pokrewne – mile widziane
    • Prawo jazdy kat. B
    • Gotowość do wyjazdów służbowych
    • Baza firmy w Szczecinie i Gryficach

    Firma oferuje:

    • Firma oferuje bardzo dobre warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w doświadczonym zespole oraz możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny)
    z oznaczeniem nr ref. KBE wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

    Gwarantujemy poufność.