Oferta pracy

Kierownik Robót

Budimex SA

Festiwal pracy Jobicon online
Porozmawiaj z pracodawcą
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót,

  • koordynacja i podział robót na powierzonym odcinku,

  • planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji,

  • bieżące monitorowanie założonego budżetu,

  • uczestnictwo przy negocjacjach i wyborze podwykonawców,

  • prowadzenie dziennika budowy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane,

  • posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń (w specjalności: konstrukcyjno-budowlanej lub inżynieryjnej (mostowej, drogowej, kolejowej, hydrotechnicznej) lub instalacyjnej),

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika robót,

  • biegła obsługa komputera (MS Project, AutoCAD).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dzień wolny w urodziny/imieniny

  • system premiowy

  • wymiany międzynarodowe

  • szkolenia dla pracowników

  • kursy językowe

  • wolontariat pracowniczy

Budimex SA

Jesteśmy liderem wśród pracodawców w branży budowlanej - organizacją z wieloletnim doświadczeniem i stabilną pozycją na rynku. Działamy na rynku w Polsce nieprzerwanie od 1968 roku. Zatrudniamy ponad 7000 pracowników, realizując ponad 300 kontraktów w ciągu roku. Cenimy sobie profesjonalizm, pasję tworzenia oraz partnerskie relacje.

Dołącz do nas, a będziesz uczyć się od najlepszych, realizując prestiżowe inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.

Przewiń do profilu firmy