Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik robót drogowych

  • Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów, Bielsk Podlaski, Grajewo, Hajnówka, Sokółka, Łapy, Siemiatycze, Mońki, Wasilków, Sejny, Choroszcz, Czarna Białostocka, podlaskie
  • Kierownik
  • 2019-06-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Znana, białostocka firma, obecna na rynku od prawie 40 lat, zajmująca się m. in. kompleksowymi robotami ogólnobudowlanymi, zatrudni do stałej współpracy osobę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Choroszcz, Czarna Białostocka, Grajewo, Hajnówka, Łapy, Łomża, Mońki, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Suwałki, Wasilków

    Zakres obowiązków na stanowisku:

    • kierowanie robotami drogowymi,
    • nadzór i koordynacja robót podwykonawców,
    • udział w procesie rozliczania robót i przygotowywania dokumentacji odbioru robót,
    • nadzór nad zgodnością wykonawstwa z dokumentacją,
    • dbałość o przestrzeganie zasad BHP.

    Zapraszamy do aplikowania osoby, które:

    • mają doświadczenie na powyższym stanowisku,
    • posiadają uprawnienia do kierowania robotami drogowymi bez ograniczeń,
    • są samodzielne i komunikatywne.

    Nasza oferta:

    • atrakcyjne wynagrodzenie, którego wysokość podlega negocjacji,
    • premie,
    • umowa o pracę,
    • zatrudnienie na stałe w firmie z wieloletnią tradycją,
    • telefon służbowy,
    • niezbędne narzędzia do pracy,
    • praca stacjonarna w Białymstoku.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
    Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

    Nr wpisu do rejestru 13471 jako Pracownicy budowlani Sp. z o.o.