Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Robót Drogowych

POLAQUA Sp. z o.o.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie stałej kontroli oraz bieżącego nadzoru nad procesem realizacji robót drogowych;

  • odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z harmonogramem robót;

  • stała współpraca z podwykonawcami oraz dostawcami w zakresie realizowanych prac;

  • rozliczanie kosztów realizowanych robót, sporządzanie zestawień zużytych materiałów oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań;

  • odpowiedzialność za jakość realizowanych robót.

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe na kierunku Budownictwo;

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi o specjalności drogowej;

  • min. 24 miesiące doświadczenia przy realizacji 1 lub 2 zadań obejmujących budowę lub przebudowę dróg lub ulic klasy min. GP lub nadzór nad budową lub przebudową dróg lub ulic klasy min. GP o wartości min. 200 ml PLN brutto każde na stanowisku/stanowiskach Kierownika Budowy lub Kierownika Robót Drogowych dla odcinka o długości min. 11 km;

  • znajomość przepisów prawa budowlanego oraz warunków kontraktowych na analogicznych projektach;

  • wysoko rozwinięte umiejętności delegowania zadań oraz ich egzekwowania;

  • umiejętność organizacji pracy podległego zespołu oraz podwykonawców;

  • wysoki poziom poczucia zawodowej odpowiedzialności.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia, pakiet benefitów – opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia grupowe.

  • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych.

  • możliwość poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem ekspertów z branży.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

POLAQUA działa na rynku budowlanym od ponad 30 lat i należy do czołówki generalnych wykonawców realizujących kompleksowe zlecenia na terenie całego kraju. Nasz profil działalności oferuje szeroki wachlarz usług i rozwiązań z zakresu budownictwa infrastrukturalnego oraz inżynierii środowiska.

POLAQUA należy do hiszpańskiej spółki DRAGADOS S.A. z siedzibą w Madrycie, która wchodzi w skład Grupy ACS (Actividades de Construcción y Servicios S.A.), tj. globalnego lidera wśród firm budowlanych i inżynieryjnych, realizującego inwestycje na wszystkich kontynentach. Dołączenie do Grupy ACS otworzyło przed nami nowe możliwości rozwoju, oferując niezastąpione źródła wiedzy technicznej.

W związku z projektem budowy drogi S6 w okolicach Gdyni, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierownik Robót Drogowych.

Przewiń do profilu firmy