Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Robót Drogowych - Inżynier Budowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 12.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe Mosty Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Budownictwo Spółka Komandytowa

    Firma Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe Mosty Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Budownictwo Sp. K zajmuje się budownictwem infrastrukturalnym w funkcji generalnego wykonawcy. Jesteśmy przedsiębiorstwem o wieloletniej tradycji. Działamy na terenie centralnej Polski od 1992r. Mamy duże doświadczenie w wykonywaniu kompleksowych realizacji nowych, jaki i remontów istniejących obiektów budownictwa mostowego. Realizujemy i obsługujemy parki elektrowni wiatrowych. Ciągle poszukujemy możliwości rozwoju na polu nowych technologii.

    Poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe budowlane
    • dyspozycyjność
    • samodzielność i odpowiedzialność
    • łatwość nawiązywania kontaktów
    • umiejętność pracy w grupie
    • mile widziane: doświadczenie na stanowisku Inżyniera Budowy lub Kierownika Robót

    Zakres obowiązków:

    • planowanie i organizacja placu budowy
    • nadzór nad realizacją prac zgodnie z wymaganiami kontraktu i przyjętą specyfikacją techniczną
    • zamawianie materiałów budowlanych, odbiór i przekazywanie do wykonawców
    • stała weryfikacja postępu prac wykonawczych i ich zgodności z harmonogramem, kontrola jakości wykonanych robót
    • prowadzenie kompleksowej dokumentacji wykonywanych robót
    • nadzór nad podwykonawcami i dostawcami
    • dbałość o przestrzeganie procedur BHP i zgodności prac z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego
    • zarządzanie zespołem pracowników

    Firma oferuje:

    • stabilną i ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • zatrudnienie od zaraz
    • możliwość zdobycia uprawnień wykonawczych i projektowych
    • kartę Multisport

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.