Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót drogowych / inżynier robót drogowych

MIRBUD S.A.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • pełnienie funkcji Kierownika robót w zakresie robót drogowych w ramach realizowanego projektu budowlanego,

  • bezpośredni nadzór i odpowiedzialność nad realizacją robót, jakością i terminowością w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy,

  • - organizowanie, koordynowanie oraz nadzorowanie pracy podwykonawców,

  • usługodawców oraz własne zespoły robocze zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP,

  • - bieżące monitorowanie i kontrola harmonogramu postępu robót, kosztów budowy oraz dokumentacji technicznej,

  • realizacja robót zgodnie z przyjętym harmonogramem i raportowanie postępów prac,

  • monitorowanie kosztów budowy oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji,

  • tworzenie oraz kontrola budżetu,

  • udział w zakresie doboru i kontraktowania dostawców, usługodawców oraz podwykonawców,

  • sporządzanie obmiarów oraz weryfikacja dokumentacji wykonawczej i powykonawczej,

  • ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy, Kierownikiem Kontraktu oraz Zamawiającym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budownictwo drogowe,

  • posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej lub konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń,

  • przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,

  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika robót drogowych,

  • umiejętność obsługi programów pakietu MS Office, mile widziana znajomość programów MS Project i AutoCad,

  • doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów robót,

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej i współpracującego zespołu,

  • elastyczność oraz zaangażowanie w realizowane zadania,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.