Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót Drogowych

VEIMA NAWIERZCHNIE BRUKOWE ZBIGNIEW KOZIOŁO firmie

  • Podzamcze 41, Rzeszów

  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Opis stanowiska:

  • kierowanie i nadzorowanie pracami budowlanymi na realizowanym projekcie,
  • analiza oraz weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • terminowe, prawidłowe i  zgodne z potrzebami firmy planowanie i koordynowanie działań budowlanych w pełnej zgodności z zakresem, budżetem, harmonogramem oraz wytycznymi jakościowymi projektu,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów dotyczących ochrony środowiska i prowadzenia prac zgodnie z zasadami BHP,
  • nadzór nad realizacją specjalistycznych prac budowlanych,
  • zarządzanie personelem budów oraz nadzorowanie prac podwykonawców,
  • współpraca z kierownikami robót, kierownikami budów i kontrahentami,
  • kontakt z dostawcami maszyn, wyposażenia, materiałów na potrzeby realizacji budowy, a także zamawianie materiałów zgodnie z harmonogramem,
  • nadzór i kontrola nad jakością prac budowlanych,
  • nadzór i kontrola nad ilością i jakością dostarczanych materiałów,
  • składanie zapotrzebowania na materiały budowlane i eksploatacyjne i realizacja zamówień,
  • przygotowywanie harmonogramów realizacji robót,
  • uczestniczenie w odbiorach, monitorowanie kosztów i dokonanie rozliczeń końcowych realizowanych prac własnych i podwykonawczych,
  • przygotowywanie kompletnej dokumentacji powykonawczej,
  • bieżące raportowanie finansowe i rzeczowe w trakcie prowadzonych realizacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – specjalność drogowa,
  • posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej bez ograniczeń,
  • przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa-mile widziane,
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika Robót Drogowych,
  • umiejętność obsługi programów pakietu MS Office, MS Project i AutoCad,
  • doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów robót,
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej i współpracującego zespołu,
  • elastyczność oraz zaangażowanie w realizowane zadania,
  • umiejętność praktycznej obsługi systemów 3D na budowie (Trimble/LEICA) – mile widziane,
  • możliwość delegacji,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Korzyści wynikające z pracy w VEIMA są uzależnione od determinacji i wkładanych w rozwój firmy sił.

Przyjazna atmosfera i przyjacielskie relacje to nasz priorytet.

Ogłoszenie archiwalne