Logo Pracuj.pl

Kierownik Robót Drogowych (k/m)

Aldesa Polska Services Sp. z o.o.O firmie

  • Lębork
    Lębork, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie robotami drogowymi na przydzielonym odcinku projektu;
  • Planowanie i kontrola prac budowlanych;
  • Nadzór nad jakością i terminowością prac;
  • Opracowywanie logistyki prac, zamawianie materiałów;
  • Rozliczanie budżetu, sporządzanie raportów;
  • Bieżąca współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku przy projekcie drogowym klasy min. S;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, AutoCAD;
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie;
  • Uprawnienia budowlane drogowe;
  • Zorientowanie na dalszy rozwój zawodowy w obszarze drogowym.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie międzynarodowej;
  • Udział w ciekawym projekcie drogowym;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę na pełen etat;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • jeden krótszy dzień pracy

Aldesa Polska Services Sp. z o.o.

Aldesa Polska to firma należąca do hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku.

Kierownik Robót Drogowych (k/m), Lębork