Ta oferta pracy jest nieaktualna od 229 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik robót drogowych

  • lubelskie
  • Kierownik
  • 2017-10-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma specjalizująca się w zakresie robót drogowych obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

    Opis stanowiska

    • Pełnienie funkcji Kierownika budowy/ Kierownika robót drogowych zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawa budowlanego
    • Bieżący nadzór i kontrola procesu realizacji inwestycji
    • Wykonywanie robót zgodnie z umową, projektem technicznym oraz założonym harmonogramem
    • Koordynacja pracy zespołu, podwykonawców i dostawców
    • prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań oraz dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek budownictwo
    • Uprawnienia budowlane
    • Doświadczenie na stanowisku kierownika budowy / Kierownika robót drogowych
    • Doświadczenie w pracy przy robotach bitumicznych
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Samodzielność, kreatywność i inicjatywa w działaniu
    • Dyspozycyjność i gotowość do pracy
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Warunki zatrudnienia do indywidualnej negocjacji z pracodawcą
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.