Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik robót drogowych

  • Luboń, Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Luboń, Poznań
    region pracy: wielkopolskie, zachodniopomorskie

    Plenerbud Grzegorczyk Spółka Jawna to firma założona w 2008 roku.

    PlenerBud to firma brukarska, działająca na rynku od 2008 roku. Jesteśmy specjalistami w pracach brukarskich na terenie Poznania i okolic. W naszej ofercie znajdą Państwo:

    • układanie kostki brukowej, płyt drogowych czy trylinki, kamieni ozdobnych,
    • układanie nawierzchni z innych prefabrykatów,
    • prace ziemne m.in nasypy, wykopy, niwelacja terenów
    • wynajem maszyn - koparek, koparko-ładowarek czy układarek do kostki brukowej
    • prace towarzyszące z dziedziny zagospodarowania terenów zewnętrznych m.in nawodnienia, trawniki, prace zabaw, mała architektura.
    • budowa sieci zewnętrznych

    Nasz zespół składa się z wykwalifikowanej kadry brukarzy, posiadającej wszelkie niezbędne przeszkolenia, w zakresie układania nawierzchni, jak i pozostałych usług na terenie Wielkopolski.

    Dzięki bogato wyposażonemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie wykonać zarówno roboty brukarskie dla firm w Poznaniu, jak i niewielkie zlecenia dla klientów prywatnych.

    Opis stanowiska:

    • Przygotowanie dokumentacji technicznej.
    • Organizacja budowy (kosztorysy, zamówienia materiałów, zestawienia, rozliczenia)
    • Wspomaganie kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji
    • Nadzór nad powierzonym odcinkiem robót budowlanych
    • Koordynacja prac podległych pracowników

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie zawodowe lub wyższe budowlane (specjalizacja drogowa)
    • Doświadczenie zawodowe
    • Obsługa programu AutoCad, Norma Pro, Microsoft Offic
    • Prawo jazdy kat. B
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • Dyspozycyjność;
    • Zaangażowanie;
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Posiadanie uprawnień budowlanych będzie atutem

    Oferujemy:

    • Samochód służbowy
    • Decyzyjność w powierzonym obszarze
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
    • Ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o przesłanie CV klikając w  przycisk APLIKUJ

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Plenerbud Grzegorczyk Sp. J. , zgodnie z postanowieniami Ustawy z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do ich wglądu oraz poprawiania lub całkowitego usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych