Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Robót Drogowych

  • małopolskie
  • Kierownik
  • 22.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma GruntBudowa jest dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną o ogólnopolskim zasięgu.
    Poszukujemy nastawionych na rozwój i ambitnych kandydatów do pracy na stanowisku:

    Opis stanowiska:

    Głównymi zadaniami osoby na tym stanowisku będzie prowadzenie robót budowlanych, współpraca i współdziałanie z Kierownikiem Projektu z wysoką orientacją na cel.

    Kierownik Robót Drogowych będzie odpowiedzialny za:

    • bieżącą analizę i planowanie w zakresie zapotrzebowania niezbędnych zasobów ludzkich, materiałowych i sprzętowych,
    • zarządzanie robotami / zasobami zaangażowanymi w realizację inwestycji,
    • czynne zarządzanie robotami – kierowanie strategiczne i operacyjne pracą podległych pracowników i sprzętu ciężkiego,
    • prowadzenie bieżącej ewidencji kosztów, kontrola budżetu inwestycji,
    • przygotowywanie raportów i sprawozdań, prowadzenie ewidencji dokumentacji technicznej oraz korespondencji budowy,
    • kontrolowanie i rozliczanie zakresu robót objętych kontraktem,
    • kreowanie dobrej atmosfery na budowie i dobrych relacji z klientem,
    • ścisła współpraca z biurem projektów oraz menedżerem projektu.

    Wymagania:

    • studia wyższe – budownictwo drogowe lub pokrewne (technologia i organizacja budownictwa, konstrukcje budowlane),
    • minimum 2 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub 2 – letnie doświadczenie na budowie poparte wiedzą praktyczną,
    • wysoka ambicja i nastawienie na cel,
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz innych osób,
    • umiejętność planowania strategicznego, operacyjnego i optymalizacji procesów,
    • umiejętność zarządzania sprzętem ciężkim,
    • umiejętność wyznaczania celów i elastycznej zmiany priorytetów,
    • wiedza oraz predyspozycje liderskie,
    • wysoki poziom wiedzy teoretycznej z budownictwa drogowego,
    • prawo jazdy kat. B.

    Dodatkowe kwalifikacje:

    • nastawienie na rozwój,
    • biegła obsługa komputera (oprogramowanie MS Office, AutoCAD),
    • wiedza z budownictwa kubaturowego,
    • uprawnienia budowlane.

    Oferujemy:

    • pracę w firmie z nowoczesnym systemem zarządzania i przyjazną kulturą organizacyjną,
    • możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji i ciągłym wzroście,
    • indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego dla naszych pracowników, w tym szkolenia,
    • stałe wynagrodzenie oraz dodatkowy system premiowy,
    • rodzaj umowy: kontrakt menedżerski / umowa o pracę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GruntBudowa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
    bottom