Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik robót drogowych / mostowych

  • łódzkie
  • Kierownik
  • 14.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
    budowa Autostrady A1 odc. B Bełchatów - Kamieńsk

    Zakres obowiązków:

    • pełnienie funkcji Kierownika robót w zakresie robót drogowych / mostowych w ramach realizowanego projektu budowlanego,
    • bezpośredni nadzór i odpowiedzialność nad realizacją robót, jakością i terminowością realizowanych robót drogowych / mostowych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy,
    • organizowanie, koordynowanie oraz nadzorowanie pracy podwykonawców, usługodawców oraz własne zespoły robocze zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP,
    • bieżące monitorowanie i kontrola harmonogramu postępu robót, kosztów budowy oraz dokumentacji technicznej,
    • realizacja robót zgodnie z przyjętym harmonogramem i raportowanie postępów prac,
    • monitorowanie kosztów budowy oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji,
    • tworzenie oraz kontrola budżetu,
    • udział w zakresie doboru i kontraktowania dostawców, usługodawców oraz podwykonawców,
    • sporządzanie obmiarów oraz weryfikacja dokumentacji wykonawczej i powykonawczej,
    • ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy, Kierownikiem Kontraktu oraz Zamawiającym i Inżynierem Kontraktu.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budownictwo drogowe / mostowe,
    • posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej / mostowej lub konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń,
    • przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,
    • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika robót drogowych / mostowych,
    • umiejętność obsługi programów pakietu MS Office, mile widziana znajomość programów MS Project i AutoCad,
    • doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów robót,
    • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej i współpracującego zespołu,
    • elastyczność oraz zaangażowanie w realizowane zadania,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt,
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.

    Kontakt: CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj z adnotacją w tytule: Kierownik robót drogowych / mostowych.

    Zgodnie z art. 6 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanym formularzu (CV) w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Mirbud S.A.