Ta oferta pracy jest nieaktualna od 115 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Robót Drogowych/Mostowych

  • Łomża, podlaskie
  • Kierownik
  • 25.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z realizacją kontraktu budowy drogi ekspresowej S-61 w okolicach Łomży poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • sprawowanie stałej kontroli oraz bieżącego nadzoru nad procesem realizacji robót drogowych/mostowych;
    • odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z harmonogramem robót;
    • stała współpraca z podwykonawcami oraz dostawcami w zakresie realizowanych prac;
    • rozliczanie kosztów realizowanych robót, sporządzanie zestawień zużytych materiałów oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań;
    • odpowiedzialność za jakość realizowanych robót.

    Oczekiwania:

    • ukończone studia wyższe na kierunku Budownictwo;
    • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi o specjalności drogowej lub mostowej;
    • doświadczenie przy realizacji min. 1 zadania od rozpoczęcia robót do zakończenia zadania na stanowisku Kierownik Robót Drogowych lub doświadczenie przy realizacji min. 1 zadania obejmującego budowę lub przebudowę obiektów mostowych od rozpoczęcia robot do wykonania zadania na stanowisku Kierownik Robót Mostowych;
    • znajomość przepisów prawa budowlanego;
    • umiejętność organizacji pracy podwykonawców.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy oraz pakiet socjalny;
    • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
    • możliwość zdobycia i poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem ekspertów.

    Administratorem danych jest POLAQUA Sp. z o.o. z siedzibą w Piaseczno 05-500, Dworska 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.