Ta oferta pracy jest nieaktualna od 232 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik robót drogowych

  • Nowy Tomyśl, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 04.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fabryka Konstrukcji Drewnianych S.A.

    Dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Nowy Tomyśl
    Region: wielkopolskie

    Opis stanowiska:

    • Nadzorowanie prac prowadzonych w terenie.
    • Utrzymywanie kontaktów z inwestorami.
    • Rozliczanie zleceń.
    • Dbałość o zapewnienie materiałów niezbędnych do wykonania prac.
    • Uczestnictwo w naradach.
    • Kontrola i dbanie o terminowe wykonywanie zleceń.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie.
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży drogowej.
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników.
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Umiejętność organizacji czasu pracy.
    • Samodzielność i odpowiedzialność
    • Uprawnienia budowlane w branży drogowej.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Możliwość rozwoju zawodowego na samodzielnym stanowisku.
    • Konkurencyjne wynagrodzenie.
    • Niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.