Logo Pracuj.pl

Kierownik robót drogowych

Dekpol BudownictwoO firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i koordynowanie robót budowlanych w branży drogowej
  • kontrola przebiegu prac zgodnie z założeniami budżetowymi
  • prowadzenie rozliczeń inwestycji
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych

Nasze wymagania

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w branży drogowej,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie w kierowaniu robotami ziemnymi, drogowymi, sanitarnymi na budowach kubaturowych (centra logistyczne, parki przemysłowe),
  • znajomość rynku budowlanego w branży drogowej
  • umiejętność tworzenia harmonogramów prac drogowych
  • samodzielność w podejmowaniu powierzonych zadań
  • odpowiedzialność i determinacja w osiąganiu celów terminowych i finansowych na powierzonych budowach
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie u jednego z większych pracodawców w regionie,
  • stabilne zatrudnienie w dużej spółce akcyjnej, charakteryzującej się brakiem nadmiernych formalności z branży budowlanej,
  • atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do doświadczenia oraz system premiowy,
  • nastawienie na długofalową współpracę (po zakończeniu danego projektu oferujemy możliwość pracy na innej inwestycji),
  • rozwój zawodowy poprzez szkolenia, konferencje, kursy,
  • pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny),
  • pracę w firmie, którą kreuje zespół ludzi z pasją,
  • niezbędne narzędzia pracy, tj. komputer, telefon,
  • elastyczność względem formy współpracy - w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karty przedpłacone

Dekpol Budownictwo

Dekpol Budownictwo to przede wszystkim ludzie, których połączyły wspólne wartości: wiedza, zaangażowanie, entuzjazm i ambicja. Każdy projekt jest tego dowodem. Jesteśmy ekspertami w realizacji projektów budownictwa kubaturowego. Od blisko 30 lat oferujemy usługi począwszy od sfery koncepcji projektowej aż po wykonawstwo „pod klucz”.

Kierownik robót drogowych, Szczecin