Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Robót Drogowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2019-02-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Nowoczesna, prężnie rozwijająca się firma, zajmująca się ciężkimi robotami ziemnymi, robotami drogowymi, a także produkcją materiałów budowlanych, poszukuje do swojego zgranego i sympatycznego zespołu Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Planowanie oraz organizacja robót drogowych
    • Nadzór i kontrola pracy podległych brygad i podwykonawców
    • Zarządzanie materiałami i sprzętem
    • Współpraca z dostawcami materiałów

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę lub kontrakt
    • Atrakcyjne wynagrodzenie – jesteśmy otwarci na propozycje
    • Pracę przy realizacji zamówień dla instytucji rządowych oraz dla renomowanych spółek polskich i zagranicznych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Uprawnienia budowlane w specjalności drogowej
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość programu AutoCAD, prawo jazdy kat. B
    • Dyspozycyjność  i chęć do pracy
    Zainteresowany?
    Prześlij swoje CV lub zadzwoń na podany nr telefonu.
    Możesz też wysłać SMS o treści:  KIEROWNIK ROBÓT DROGOWYCH – oddzwonię!
    Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
    Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

    Nr wpisu do rejestru 13471