Kierownik robót ds. elektrycznych (infrastruktura miejska)

ZUE S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 19 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesem wykonania sieci energetycznych w szczególności trakcji tramwajowej,

  • kierowanie pracami na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji,

  • koordynowanie prac podwykonawców,

  • kontrola nad wykonywaniem dokumentacji powykonawczej, procedurami BHP i ISO podczas realizacji kontraktu,

  • utrzymywanie bieżącego kontaktu z Inspektorem.

Nasze wymagania

  • posiadanie uprawnień bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,

  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego przy realizacji zadań w ramach infrastruktury miejskiej,

  • dobra znajomość przepisów w zakresie branży elektroenergetycznej,

  • dobra znajomość programu Autocad,

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,

  • dyspozycyjność – praca w delegacji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne

  • pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • szkolenia zawodowe

  • karta multisport

  • zakwaterowanie na kontrakcie