Logo Pracuj.pl

Kierownik robót ds. elektrycznych

Grupa Kapitałowa Polimex MostostalO firmie

  • Siedlce
    Siedlce, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją prac na budowie, w tym prac branży elektrycznej
  • udział w przygotowaniu szczegółowych harmonogramów prac podwykonawców oraz koordynacja ich prac,
  • weryfikacja kompletności dokumentacji oraz sprawdzanie zgodności przyjętych rozwiązań projektowych z wymaganiami kontraktowymi w zakresie technicznym wskazanych branż,
  • nadzór nad poprawnością wszystkich rozwiązań technicznych, koncepcji, projektów i innych opracowań,
  • sprawdzanie kosztorysów i rozliczanie podwykonawców,
  • nadzór nad pracami projektowymi, kontraktacją i terminowością dostaw,
  • odbiór robót od podwykonawców,
  • kontrola jakości, terminowości oraz zgodności wykonania z dokumentacją nadzorowanych prac.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • uprawnienia budowlane - elektryczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • znajomość obowiązujących norm technicznych i przepisów prawa budowlanego,
  • znajomości obsługi komputera - MS Office, MS Project, AutoCad,
  • gotowość do pracy w delegacji,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i koordynacyjnych, orientacja na rezultaty i wyniki pracy,
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzania czasem pracy zespołu.

To oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal

Polimex Budownictwo Sp. z o.o. Sp. k. – jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, oferująca kompleksowe usługi w sektorze budownictwa przemysłowego i ogólnego.

Kierownik robót ds. elektrycznych, Siedlce