Oferta pracy

Kierownik Robót ds. Instalacji Elektrycznych

W.P.I.P. Sp. z o.o. Sp. K.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie zmian kosztowych w zakresie prowadzanego procesu inwestycyjnego na budowie;

  • koordynowanie projektowo-wykonawcze projektów inwestycyjnych;

  • negocjowanie kontraktów w zakresie prac z kontrahentami;

  • kontrolowanie robót branży elektrycznej i teletechnicznej;

  • optymalizowanie projektów branżowych pod kątem kosztów i jakości.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w specjalności instalacje elektryczne;

  • doświadczenie w przygotowywaniu kosztorysów robót branży elektrycznej i teletechnicznej min. 2 lata;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku przy projektach przemysłowych;

  • znajomość prawa budowlanego;

  • płynne posługiwanie się dokumentacją projektową;

  • uprawnienia do projektowania i kierowania robotami w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;

  • biegła obsługa komputera (MS Office, Auto Cad);

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • samodzielność w działaniu;

  • wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B;

  • udział w ciekawych projektach gwarantujących rozwój zawodowy;

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;

  • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy;

  • pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce