Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót ds. instalacji sanitarnych

TECHMAR Sp. z o.o.O firmie

6 50010 000 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie pracy podwykonawców lub pracowników oraz kontrolowanie realizacji robót sanitarnych zgodnie z kontraktem, projektem, harmonogramem i BHP

  • Weryfikacja dokumentacji technicznej, sporządzanie przedmiarów, obmiarów

  • Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie, monitorowanie usterek wykonawczych

  • Współpraca z przedstawicielami generalnego wykonawcy, projektantami, dostawcami

  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej oraz uczestnictwo w procesie rozliczania budowy i odbioru

  • Wpisy do dziennika budowy

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie: budownictwo, specjalizacja instalacje sanitarne (wentylacja, klimatyzacja i/lub chłodnictwo)

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacji sanitarnych – warunek konieczny

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra organizacja pracy

  • Doświadczenie minimum 3 lata

Mile widziane

  • Znajomość AutoCad

To oferujemy

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie działającej na rynku lokalnym oraz międzynarodowym

  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju (kursy językowe i szkolenia na koszt Pracodawcy)

  • Ciekawe i niesztampowe realizacje

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Pracę stacjonarną na terenie Trójmiasta oraz możliwość wyjazdów

TECHMAR Sp. z o.o.

TECHMAR Sp. z o.o. jest wykonawcą instalacji wentylacyjnej z 15 letnim doświadczeniem. Zatrudniamy 86 Pracowników. Nasze usługi realizujemy na terenie całej Polski i Niemiec. Jesteśmy wykonawcą prestiżowych obiektów przemysłowych, hal produkcyjnych, galerii handlowych czy biurowców. Wykonujemy instalacje na lotniskach, szpitalach, uniwersytetach i wiele innych.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową www.techmar.gda.pl lub Facebook.

NIE ZWLEKAJ I DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Techmar Sp. z o.o.

Ul. Marynarki Polskiej 100

80-557 Gdańsk

Przewiń do profilu firmy