Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót ds. Instalacji Sanitarnych

INPLAG Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, organizacja i bieżący nadzór nad realizacją robót sanitarnych zgodnie z umową, projektem technicznym oraz założonym harmonogramem

  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót

  • organizacja i kontrola pracy podległych brygad i podwykonawców,

  • analiza dokumentacji technicznych,

  • koordynacja dostaw materiałów,

  • nadzór nad usuwaniem wad i usterek,

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji,

  • rozliczanie finansowe robót sanitarnych,

  • udział w naradach z generalnym wykonawcą i inwestorem.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – kierunek klimatyzacja, ogrzewnictwo i instalacje sanitarne

  • uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń

  • minimum 2 lata doświadczenia w bezpośrednim wykonawstwie w zakresie robót instalacyjnych i sieciowych,

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budowy pod kątem robót sanitarnych,

  • umiejętność zarządzania procesem budowlanym, koordynowania, delegowania zadań oraz ich egzekwowania,

  • znajomość rozwiązań technicznych,

  • znajomość programów: MS Office, AutoCad,

  • prawo jazdy kat B

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • otwartość na delegacje - warunek konieczny

To oferujemy

  • pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie inżynieryjnej

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z pakietem benefitów

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

INPLAG Spółka z o.o. jest firmą branży instalacji sanitarnych, elektrycznych oraz fotowoltaicznych. Realizujemy projekty kompleksowo, dzięki czemu zapewniamy swoim klientom fachową i rzetelną obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji – od oferty, przez projekt, wykonawstwo,

obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Przewiń do profilu firmy