Ta oferta pracy jest nieaktualna od 281 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik robót ds. montażu

  • Jaworzno, śląskie
  • Kierownik
  • 07.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

GK Polimex – Mostostal to wiodąca polska grupa kapitałowa, w skład której wchodzą spółki koncentrujące swoją działalność na perspektywicznych segmentach rynku, jakimi są m.in.: energetyka, petrochemia, przemysł, produkcja. Organizacja budująca pozycję lidera na rynku oraz zaufanego partnera w działalności inżynieryjno – usługowej.

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Miejsce pracy: Jaworzno

ZAKRES ZADAŃ:

  • koordynacja prac Podwykonawców,
  • nadzór nad jakościową i terminową realizacją montażu,
  • przygotowanie harmonogramów, monitoring i raportowanie progresu prac,
  • udział w odbiorach robót,
  • udział w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
  • weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • weryfikacja kalkulacji kosztowych.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe - techniczne,
  • doświadczenie w realizacji prac z zakresu montażu części ciśnieniowej kotłów,
  • znajomość technologii montażu rurociągów i spawania stali węglowych oraz nisko i wysokostopowych,
  • umiejętność obsługi komputera: MS Office, MS Project,
  • znajomość obsługi programów dwg, dxf, cad reader,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • dyspozycyjność,
  • gotowość do pracy zmianowej.

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę.

CV z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. nr 101, poz. 926 ze zm. z 2002 r.)" prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się