Ta oferta pracy jest nieaktualna od 499 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik robót ds. montażu

  • Jaworzno, śląskie
  • Kierownik
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GK Polimex – Mostostal to wiodąca polska grupa kapitałowa, w skład której wchodzą spółki koncentrujące swoją działalność na perspektywicznych segmentach rynku, jakimi są m.in.: energetyka, petrochemia, przemysł, produkcja. Organizacja budująca pozycję lidera na rynku oraz zaufanego partnera w działalności inżynieryjno – usługowej.

    Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
    Miejsce pracy: Jaworzno

    ZAKRES ZADAŃ:

    • koordynacja prac Podwykonawców,
    • nadzór nad jakościową i terminową realizacją montażu,
    • przygotowanie harmonogramów, monitoring i raportowanie progresu prac,
    • udział w odbiorach robót,
    • udział w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
    • weryfikacja dokumentacji technicznej,
    • weryfikacja kalkulacji kosztowych.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe - techniczne,
    • doświadczenie w realizacji prac z zakresu montażu części ciśnieniowej kotłów,
    • znajomość technologii montażu rurociągów i spawania stali węglowych oraz nisko i wysokostopowych,
    • umiejętność obsługi komputera: MS Office, MS Project,
    • znajomość obsługi programów dwg, dxf, cad reader,
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • umiejętność rozwiązywania problemów,
    • dyspozycyjność,
    • gotowość do pracy zmianowej.

    OFERUJEMY:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
    • zatrudnienie w formie umowy o pracę.

    CV z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. nr 101, poz. 926 ze zm. z 2002 r.)" prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj