Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót ds. Sieci Trakcyjnej

Stecol CorporationO firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i normy jakości przy współpracy z Dyrektorem Kontraktu

  • Rozliczanie robót z zamawiającym i podwykonawcami

  • Uczestnictwo w negocjacjach z podwykonawcami

  • Nadzór nad pracą podwykonawców

  • Raportowanie postępów prac

  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w obszarze robót elektroenergetycznych w branżach związanych z obsługą zadań i projektów techniczno-inżynieryjnych

  • Posiadanie uprawnień bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe o profilu budowlanym (trakcje kolejowe)

  • Doświadczenie w opiniowaniu projektów inwestycyjnych

  • Wysokie zdolności komunikacyjne, negocjacyjne oraz strategicznego myślenia

  • Analityczne podejście, wysokie zdolności oceny

  • Umiejętności współpracy i przewodzenia zespołowi

  • Przedsiębiorczość oraz proponowanie rozwiązań i usprawnień

  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane uprawnienia SEP D i E

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Przyjazną i nastawioną na współpracę atmosferę

  • Wysoką kulturę organizacyjną

Stecol Corporation

Stecol Corporation Oddział w Polsce jest częścią globalnego chińskiego koncernu Stecol, który należy do grupy PowerChina – szóstej największej firmy konstrukcyjno-budowlanej na świecie. Stecol to firma inżynieryjna i wykonawcza, realizująca najbardziej złożone i wymagające projekty infrastrukturalne.

Przewiń do profilu firmy