Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót ds. wycinki drzew przy liniach elektroenergetycznych

GAMUZA sp. z o.o.

6 00010 000 brutto / mies.
  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłową realizacją prac wycinki drzew w pasach niskiego, średniego i wysokiego napięcia, wycinania drzew, karczowania i frezowania pni w ramach prowadzonych inwestycji budowlanych

  • nadzór nad pracownikami

  • nadzór nad podwykonawcami

  • sporządzanie dokumentacji i rozliczeń kontraktów

  • współpraca z zamawiającymi oraz podwykonawcami

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat.B

  • mile widziane uprawnienia do pracy przy urządzeniach elektrycznych SEP: D lub E

  • minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku kierownika robót w obszarze samodzielnej realizacji zadań z zakresu prac wycinkowych, prac leśnych, lub prac przy urządzeniach elektrycznych;

  • umiejętność planowania, prowadzenia i rozliczania robót

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • komunikatywność, umiejętność negocjacji

  • mile widziane wykształcenie ogrodnicze lub leśne

  • gotowość do odbywania podróży służbowych

To oferujemy

  • atrakcyjne zarobki

  • system premiowy

  • szeroki pakiet szkoleń

O nas

GAMUZA Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się wykonywaniem specjalistycznych prac wycinki drzew trudno dostępnych. Kładziemy duży nacisk na jakość wykonywanych usług i bezpieczeństwo. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów, posiadających uprawnienia międzynarodowe.