Logo Pracuj.pl

Kierownik robót elektroenergetycznych -Inżynier budowy

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych "GROTEX" Sp.z o.o.O firmie

  • Zabrze, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych "GROTEX" Sp.z o.o.

Józefa Lompy 20

Zabrze

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie, kierowanie i rozliczanie budów w branży elektroenergetycznej
  • prowadzenie kompleksowej dokumentacji wykonywanych robót
  • współpracę z inwestorem, inspektorem nadzoru inwestorskiego, podwykonawcami i dostawcami,
  • zamówienia materiałowe, odbiory projektowe
  • zarządzanie zespołem pracowników
  • Stała weryfikacja postępu prac wykonawczych i ich zgodności z harmonogramem, kontrola jakości wykonanych robót,

Nasze wymagania

  • wiedza w zakresie instalacji elektrycznych,
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika Budowy, Inżyniera budowy
  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższego technicznego, mile widziane kierunki takie jak: Elektrotechnika, Elektroenergetyka, Energetyka,
  • zaświadczenie kwalifikacyjne D i E - będą dodatkowym atutem
  • znajomość programów MS Office,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w branży instalacji elektrycznych - będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę na okres próbny, potem na czas nieokreślony
  • narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska
  • pracę w stabilnej firmie
  • udział w projektach na poziomie lokalnym
  • możliwość rozwoju zawodowego

Kierownik robót elektroenergetycznych -Inżynier budowy, Józefa Lompy 20, Zabrze