Oferta pracy

Kierownik Robót Elektroenergetycznych (m/k)

STRABAG Sp. z o.o.O firmie

  • Kutno, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

W związku z trwającym kontraktem LCS Kutno poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy – Kutno (woj. Łódzkie)

Zadania:

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót z zakresu instalacji i urządzeń SN, NN
  • planowanie i koordynowanie robót w oparciu o wymogi projektowe, specyfikację techniczną, terminy umowne
  • organizowanie i nadzorowanie prac zgodnie z przepisami BHP
  • planowanie i koordynowanie prac w oparciu o zasoby własne, rozliczanie czasu pracy podległych pracowników
  • monitorowanie, kontrola harmonogramów i dokumentacji technicznej
  • przygotowywanie materiałów odbiorowych i dokumentacji powykonawczej
  • rozliczanie robót z zamawiającym i z podwykonawcami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe
  • min. 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w zakresie instalacji i urządzeń SN, NN
  • uprawnienia budowlane wykonawcze bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • dobra znajomość obsługi MS Office
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu
  • mobilność, gotowości do podjęcia pracy w delegacji

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • bogaty pakiet szkoleń w ramach Akademii Koncernu oraz kursy językowe
  • bardzo dobre warunki oraz narzędzia pracy
  • pakiet świadczeń medycznych

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych

STRABAG Sp. z o.o.
Mirosława Jemioło
ul. Parzniewska 10
05-800 Pruszków
Tel. +48 22 71 44 381
www.strabag.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy